Nové číslo časopisu DÁMA podzim 2012

Přidal  |  0 Komentáře

V tomto čísle se můžete dočíst co je v módě, šaty, boty, kabelky, hodinky, přestavujeme vám zlatnického mistra Davida G. Hrubce a jeho šperky, které nosí celebrity na nejslavnějších večírcích, přinášíme rozhovor s kytarovým virtuózem Lubomírem Brabcem, který mohl být i slavný sportovec, s Klaudií Marčekovou, ženou, na jejíž vizitce najdete jak kadeřnictví, tak i vizážistiku, styling a butik, a která dokáže člověka odhadnout, aby mu navrhnla vzhled, který se pro něho hodí. Má dokonce kořeny v rodině T.G.M. V časopise se též dozvíte o různých kosmetických přípravcích, o líčení, o bydlení a cestování, které můžete podniknout, představujeme další automobily, tipy na čtení, atd. Najdete zde i pozvánku na dosud největší koncert Společná věc, kde uslyšíte nejen tóny prastarého hudebního nástroje Vodnářského zvonu, ale též hosty – špičkové umělce ve svém oboru.

Můžete se podívat na obsah, či si časopis prolistovat.

Obsah

7 soutěž
Silně návyková, taková je vůně Halloween, a může být vaše!

10 módní vychytávky
V kurzu jsou kožešiny, kůže a zvířecí motivy
Nosí se krátké kozačky na pevném podpatku nebo klínku se zaoblenou špičkou

12 luxury
Ženám se líbí třpytivé věci a blýskat se můžou i hodinky, nabízíme vám malou ochutnávku

18 osobnost
Kytarový virtuos Lubomír Brabec je jedničky ve svém oboru a je požitek slyšet ho hrát. Nicméně, mohl být i známý sportovec. Jaké byly jeho cesty osudu?

28 móda
Pokud ještě nevíte, v čem prožít podzimní dny, připravili jsme pro vás tipy, co navrhly známé módní domy a co najdete právě teď v obchodech a značkových buticích. Výjimkou není ani spodní prádlo, a to je nyní hodně krajkové

40 interview
Tentokrát jsme navštívili „továrnu na krásno“ Claudie Marčekové, je známou vizážiskou a jejím posláním i prací je dělat ženy krásnými a vytvořit jim image osobnosti. Že jak se to dělá?

46 beauty
Podzimu vládně fialová, jednoznačně v líčení, a tak vám ukážeme čím ho dosáhnete i vy. Samozřejmě v kosmetické rubrice najdete poslední novinky pro péči o pleť, vlasy a čím se navonět do sychravého rána

52 krása a zdraví
Tajemství krásy se po staletí dobře střežilo, vždyť která žena by nechtěla „zatahat za vlasy“ čas, aby hodil zpátečku? Dnes je tomu jinak. Elixírů krásy a mládí je mnoho, ale jak se v nich vyznat? Pokusili jsme se některé sepsat a odhalit jejich tajemství.

60 zdraví & krása
Skalpel nebo jehlu? Řešíte vrásky, ale nechce se vám na plastiku, protože se bojíte nebo vám to nedovolí zdraví. Jenže vy chcete vypadat dobře ve třiceti i padesáti.

62 šperky
Víte, že i šperky a drahé klenoty podléhají trendům? I ony mají svůj diktát módy v barvách, tvarech, použitém kovu či drahých kamenech. A víte, který šperk má hodnotu a lze jej považovat za investici? Připravili jsme vám malou ochutnávku ze světa šperků.

68 haute joaillerie
Tak jako haute couture, existuje i haute joaillerie, tedy vysoké klenotnictví. A tomuto „oboru“ se věnují zejména věhlasné klenotnické domy. Vychutnejte si malý styling z dílny Cartier.

72 exkluzivně
Šperkař David G. Hrubec se z Ameriky přistěhoval do Prahy jen nedávno. Odjel tam v patnácti, tam se stal zlatníkem a tam tvořil skvosty, které nosí slavné celebrity na těch nejslavnějších večírcích a udíleních oscarů. Tady v novém domově vytvořil něžnou kolekci z perel biwa po názvem Primavera.

78 bydlení & dekor
Bytová designéra Pavla Kirschner nejraději zařizuje bydlení na zakázku, přičemž dostane volnou roku.  Tentokrát zadání znělo: chci něco bláznivého

82 móda pro vaši garáž
Otestovali jsme Hyundai i30, Renault Fluence a Passat CC, náš dojem může být pro vás rozhodující.

86 cestování & dovolená
Až se budete rozhodovat, kam na dovolenou, vyberte si buď Zlatý ostrov nebo poznávejte Sinajské kontrasty