Jdete jaru vstric s lehkosti a pohodlne

Přidal  |  0 Komentáře

Nejvyšší čas zimní obutí uložit hluboko do botníku, přezout se do letního a lehkou nohou vykročit vstříc teplým a slunečným dnům. Ideální volbou je novinka z kolekce jaro/léto světové značky Crocs™ Hover Slip On, která lehkost evokuje už samotným názvem – hover neboli „vznášet se“.
Hover Slip On jsou vyrobeny z unikátního materiálu Croslite, který jim dává nejen neuvěřitelnou lehkost, ale také řadu dalších jedinečných vlastností – ortopedické tvarování podporuje klenbu nohy, akupresurní vzorek zajišťuje správné prokrvení chodidel, díky antiseptickým vlastnostem Croslitu boty nezapáchají, pružnost materiálu tlumí otřesy páteře při chůzi, údržba je velmi rychlou a snadnou záležitostí.
Praktické nazouvací tenisky Hover Slip On jsou vyráběny v unisexovém retro designu, takže skvěle padnou mužům i ženám. Atraktivní barevné variace nabízejí nestárnoucí klasiku – Navy styl, ale také nepřehlédnutelné Bubblegum, decentní Black nebo Charcoal.
Všechny modely prodává oficiální e-shop Crocs™ www.urbanlux.cz a autorizovaní prodejci Crocs™, obchody Destroy. Cena je od 1350 Kč.