Myslbek: Korres se převléká do nového kabátu, GANT se přesouvá

Přidal  |  0 Komentáře

Nákupní galerie Myslbek chystá na jaro změny v nabídkách obchodů. Pozorní zákazníci si mohli všimnout, že obchod s luxusní řeckou kosmetikou Korres se záhadně uzavřel. Jeho příznivci se ale nemusí bát, protože jde o uzavření pouze dočasné. Na stejné adrese pouze o pár kroků dál se otevře během května zcela v novém, bílém kabátě. Pouze si „vymění“ místo s velmi oblíbeným obchodem GANT Woman, který měl v Myslbeku dosud prodejnu blíže vchodu z Ovocného Trhu.

Korres slaví 2 úspěšné roky na českém trhu a své narozeniny se rozhodl oslavit ve velkém – zbrusu novou prodejnou v Nákupní galerii Myslbek. V průběhu jara se v Myslbeku téměř všechny produkty Korres převléknou do nových obalů. Ty budou více odkazovat na živou lékárenskou a vědeckou tradici této ryzí přírodní péče. Zcela se změní i design prodejny, kterou od května, kdy bude slavnostně otevřena, najdou zákazníci uvnitř Nákupní galerie Myslbek na místě současného GANT Woman. Prodejna se převlékne do bílé barvy, která je tradičním symbolem zdraví a péče.

„GANT Woman i Korres jsou naše velmi úspěšné prodejny, které do Myslbeku lákají mnoho zákazníků, a my jsme rádi, že obě značky máme a že právě u nás bude Korres moci vůbec poprvé v Česku představit svůj nový koncept,“ komentuje jarní změny v Myslbeku jeho marketingová managerka Radka Kuchařová.
Prodejna Korres byla uzavřena na konci února a znovu otevře v průběhu května. GANT Woman zůstává otevřený na stávajícím místě po celou dobu rekonstrukce a do nových prostor se přesune v polovině dubna. Zákazníci tak nepřijdou ani o den nákupů v GANT Woman.