Pozvánka na výstavu Hodiny a klenoty 2011

Přidal  |  0 Komentáře


Již po dvacáté se od 22. do 25. září koná specializovaná výstava hodin, hodinek, zlatých a stříbrných šperků HODINY-KLENOTY na Výstavišti v Praze-Holešovicích. Co je zde k vidění? Nejnovější i stávající modely několika hodinářských značek, zlaté a stříbrné šperky, výstavka mladých designérů, zlatníků a klenotníků, módní přehlídky i soutěže o zajímavé ceny. Především zaujme soutěž ŠPERK roku 2011 – CZECH OPEN, tedy 10. ročník prezentace designérů v oboru zlatnictví a klenotnictví, a to hned ve třech soutěžních kategoriích“ studentský šperk, umělecký šperk a komerční šperk. Soutěžní i vítězné práce budou vystavené pro veřejnost po celou dobu trvání veletrhu.
Kromě toho si zde můžete nechat zdarma zkontrolovat a vyleštit vaše šperky a navštívit stánek našeho časopisu Hodinky & Šperky č. 104 ve střední hale Průmyslového paláce. Získáte od nás časopis zdarma.
A navíc, stejně jako i v minulých letech, i nyní bude souběžně probíhat také 19. ročník prodejní výstavy starožitností a umění ANTIK 2011. Letos se navíc poprvé během veletrhu uskuteční aukce uměleckých předmětů z této výstavy.