V Praze vznikla unikátní Pánská pasáž

Přidal  |  0 Komentáře

Otevření pánské pasážeDlouhodobě obchodní domy cílí především na ženy. Dámskou módu najdeme snad všude. Ač jsou muži známí svým odporem k nakupování, oblečení zvláště, i muž se chce slušně a dobře obléknout. Jenže jak, když jednotlivé obchody nejsou na jednom místě? Situace se mění k lepšímu, v Praze Na Příkopech 23 se otevřela Pánská pasáž, která nabízí obchody téměř výhradně pro muže.
„Koupil jsem si nové boty a pásek, pro oboje jsem musel až do Vídně, po dnešku mi stačí zajít sem do Pánské pasáže v Praze“, pochvaloval si při jejím slavnostním otevření novou obchodní zónu Ladislav Špaček, bývalý mluvčí prezidenta Havla.
Česká Pánská pasáž je navíc téměř světový unikát a její otevření vyvolalo příznivý ohlas i v zahraničí.

Hodinky značky Prim

Hodinky značky Prim

Co nový ráj pánské módy mužům nabídne? V pasáži najdeme poměrně dost českých firem i cizích prestižních značek. Svůj nový obchod představila Česká zbrojovka, místo střelným zbraní se ale dočkáme výbavy na lov nebo kvalitních nožů. Modely svých hodinek zde prodává i prestižní značka Prim. O košile, které si můžete nechat ušít na míru, se vám postará česká firma LePremier. Vyprané a vyžehlené košile vám doveze až do domu! Nejen košile jsou základem šatníku gentlemana, oblečení nabízí značky jako Henry Lloyd a Scandinavia. Brzy se dočkáme i otevření ateliéru rakouské firmy Kníže. Kdo o sebe nechává rád pečovat, může navštívit pánský salon krásy Franck Provost. A jelikož nejen šaty je živ člověk, v pasáži vám uvaří v restauraci Bašta či Marie Teresie a na víno si můžete sednout do Wine & Food marketu. Své si najdou ale i ženy, v pasáži nalezneme jak kabelky, tak důmyslné bytové doplňky. Dále v pasáži nechybí například ani směnárna nebo prodejna kvalitních doutníků. Zkrátka takový menší ráj pro muže a nejen pro ně. Dámy mají hned kam jít nakupovat dárky pro své drahé polovičky.