Nová tvář Bomtom studií Daniela Peštová mluví o péči

Přidal  |  0 Komentáře

Daniela PeštováÚspěšná česká topmodelka Daniela Peštová se stala tváří wellness, hair a spa studií Bomtom pro roky 2011 a 2012. Při této příležitosti se rozpovídala o tom, jak o sebe pečuje či jak by o sebe měli pečovat muži.

„Nikdy jsem nebyla typ, co se o sebe přehnaně stará a nevěnovala jsem tomu příliš času. Nyní jsem ale nadšená, že se o mě konečně někdo stará a strašně si to užívám. Netušila jsem, že mě to takhle začne bavit,“ říká. A aby ne, Bomtom studia na Václavském náměstí se vám nepostarají jen o vlasy, ale provedou vám manikúru, pedikúru nebo masáže.

Sama Daniela prý stráví ráno v koupelně maximálně čtvrt hodinku.
„Lhala bych, kdybych řekla, že jen pět minut. Vždyť jen tři minuty si čistím zuby. Sprcha, krém, řasenka a jdu,“ poodhaluje své ranní přípravy.

Daniela Peštová u kadeřnice

Daniela Peštová u kadeřnice

Pečovat o sebe by podle Daniely Peštové měli také muži. „Určitě jsem pro, když si chlap zajde na pedikúru nebo manikúru a s mírou se o sebe stará,“ říká. Nicméně dodává, že muž by o sebe neměl pečovat přehnaně. Což se týká i jejího muže Paľa Habery.

Ač je známá jako blondýna, kromě hnědých vlasů je měla jednou zelené, ale nechtěně. „Při jednom focení pro zahraniční časopis mi na vlasy nasypali speciální zlatý prášek, který ale bohužel nějak zoxidoval a já odcházela s totálně zelenými vlasy,“ směje se.

Nadále ji těší, že je ve světě žádaná. V Česku Daniela Peštová pracuje minimálně. „Samozřejmě rozhoduje honorář a také to, zda se s produktem či firmou ztotožním a jejich služby si oblíbím,“ říká a připomíná, že má práce stále dost. „Je stále hodně produktů, které nemohou prezentovat náctileté holčičky, protože by lidé reklamě nevěřili. Práce mám stále spousty,“ přibližuje situaci na

Daniela Peštová

Daniela Peštová

modelingovém poli. A ani to nevypadá, že by v nejbližší době mohla s modelingem končit. „Proč bych to dělala?! Dokud bude tolik zakázek jako nyní, tak bych byla hloupá, kdybych je odmítala,“ uzavírá Peštová.

Jak jsme již psali, 5. října se Daniela Peštová objeví jako členka poroty kadeřnické soutěže AICHI.