Firma pietro filipi poprvé představila vlastní kolekci obuvi

Přidal  |  0 Komentáře

Známá česká oděvní značka pietro filipi poprvé po osmnácti letech své existence představila vlastní kolekci obuvi. Nadčasová a elegantní obuv je vyráběna z prvotřídních materiálů a v osvědčené kvalitě přímo v Itálii. Módní dům nabízí pestrý výběr kožených polobotek, kozaček a lodiček.

Polobotky jsou inspirované pánským stylem a dominuje jim kombinace dvou barev – černé a světle hnědé. Kolekce kozaček zajisté v chladném podzimním a blížícím se zimním období potěší mnoho dat. Ty se vyznačují casual stylem, čistými liniemi a černou hladkou nebo hrubou kůží. Obuv je dále ozdobena pásky, sponami a semišovými aplikacemi. Vždy módní lodičky nechybí ani v nabídce pietro filipi, a to hned v několika provedeních: šněrovací, lakované s ozdobnou mašlí nebo lodičky s trendy otevřenou špičkou. Zákazníci si mohou vybrat obuv v zajímavých barvách.

Firma pietro filipi byla založena v roce 1993 a již brzy se zařadila po bok úspěšných českých módních značek. V čele stojí Petr Hendrych. Společnost klade důraz na kombinaci vyspělého módního looku, sofistikovanosti a osobitosti. Snaží se vytvářet výjimečné modely, v nichž se mají zákazníci cítit nejen pohodlně, ale také sexy. Pietro filipi slaví úspěch i v zahraničí. Firmě nepochybně prospívá spolupráce s úspěšnou českou herečkou Aňou Geislerovou, jež se již po několikáté jako módní návrhářka podílela na tvorbě kolekcí. Její návrhy charakterizují ostré kontrasty: jemnost kontra tvrdost, pruhy proti květinám či vojenský styl versus květiny. Snaží se do ženského oblečení přenést prvky typické pro pánský styl oblékaní.