Italská restaurace Amici Miei oslavila 10 let od založení galavečeří

Přidal  |  0 Komentáře

Jitka Klementová a Václav Klaus

Jedna z nejoblíbenějších italských restaurací v Praze Ristorante Amici Miei letos slaví 10. výročí od svého založení. Majitelka podniku Jitka Klementová k této příležitosti uspořádala velkolepou večeři. Mezi pozvanými, kterým byly podávány nejvybranější italské pokrmy a vína nejvyšší kvality, nechyběl prezident České republiky Václav Klaus. Večer navíc doprovázela charitativní sbírka určená na projekt Na kole dětem. Organizace pod patronátem moderátora Martina Severy od hostů galavečera získala pomoc v hodnotě 55 700 korun. Soutěžilo se také o hodnotné dary v tombole, například o hlavní ceny od hotelového řetězce Constance Hotels.

Slavnostní oslavu luxusní restaurace, která se konala 3. listopadu, navštívili velvyslanci Itálie Pasquale D´Avino, Iráku Hussain Saleh Majeed Mualla a Saúdské Arábie Abdullah Abdulaziz Al Alsheikh. Delikatesy šéfkuchaře Michala Jeřichy ochutnali také syn ministra kultury Jiří Besser, politička Petra Buzková s manželem, generální ředitel Karlovarských minerálních vod a.s. Alessandro Pasquale, bývalý profesionální tenista Milan Šrejber a další z řad předních podnikatelů.

Podnik, jenž se nachází v samém srdci Prahy nedaleko Staroměstského náměstí, za svůj úspěch vděčí zejména příjemnému rodinnému přístupu majitelů k zákazníkům, smyslu pro detail a prvotřídní nabídce italských pokrmů a kvalitních vín. Díky tomu restaurace patří mezi často vyhledávaná místa, kam se hosté s láskou vracejí.

Martin Severa přebírá šek pro nadaci

Šéfkuchař Michal Jeřicha přináší dort k 10. výročí


 
 
 

 

Gabriela Švecová, majitelka Jitka Klementová a Kira Malysheva


Ristorante Amici Miei můžete navštívit v Praze 1, Vězeňské ulici č. 5. Více informací najdete na www.amicimiei.cz.