Tribute Petry Měchurové

Přidal  |  0 Komentáře

Luxusní kadeřnické studio Petra Měchurová slaví 10. výročí! U velkolepé show s názvem Tribute v pražském klubu SaSaZu můžete být i vy. Vlasová přehlídka o třech částech, která slibuje použití nejmodernější audiovizuální techniky, započne 10. října ve 20 hodin.

Vlasová designérka Petra Měchurová patří nejen v naší republice, ale i ve světě k těm nejlepším. Vlastně bychom mohli říct, že tou nejlepší je právě ona. Dokázala to světu, když se stala historicky první ženou, která získala prestižní kadeřnické ocenění Grand Trophy 2008/2009. Tato cena ovšem není jedinou, která dokazuje kvality této vlasové umělkyně. Mimo jiné je držitelkou i několikanásobného titulu mistryně republiky v účesové tvorbě a pyšnit se může i cenou L’ORÉAL color trophy za nejlepší pánský účes.

Na vlasové show bude spolupracovat celý tým salónu. Každá ze tří částí, jak bylo zmíněno výše, bude mít své vlastní pojetí včetně výběru stylistů (Mária Kohútik, Tereza Kytková) a módních návrhářů, kteří se na přehlídce podílejí (Natálie Steklová, Vojta Novotný a Olo Křížová). O slíbenou audiovizuální techniku se postará mimo jiné Roman Týc, spoluzakladatel umělecké skupiny Ztohoven a vizuální skupiny PureA. Show budou doprovázet i hudební hosté. Přijede zpěvačka Tina, skupiny Metropol Quartett a Cartonnage nebo DJ Rico. Je opravdu na co se těšit!

Kam tedy 10. listopadu vyrazit? Jednoznačně do klubu SaSazu na Bubenském nábřeží (v blízkosti stanice metra Vltavská). Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketpro.

Velká očekávání a dobrý model s sebou!

Více informací na www.petra.mechurova.cz