Šaty i do zimy

Přidal  |  0 Komentáře

Podzim nastartoval velmi sychravě a studeně. Je třeba se teple oblékat, abychom předešli častým podzimním nachlazením. Ovšem ani to nám nemusí bránit v tom, abychom vypadali dobře.

Hitem podzimu jsou jistojistě takzvané teplé šaty. Právě v těchto dnech jsou jich obchody plny, je skutečně z čeho vybírat. Záleží jen na vás, zda sáhnete po těch pletených, tvídových, delších či kratších.  Hlavní je vybrat takové barvy, aby lichotily vaší pleti a takové střihy, které podtrhnou vaši postavu.

Zde vám přinášíme několik typů na tyto teplé šaty, které spolu s hřejivými silnějšími černými punčochami budou vypadat i hřát skvěle.

Tvídové šaty v šedo-červeném provedení budou nádherně ladit s punčochami cihlové barvy. Můžete je obléknout jak do práce, tak do divadla. Jestliže vás neoslovují lehce odhalená ramena, přikupte si k nim ještě černé tričko s delšími rukávy. A věřte, že slušet budou opravdu každé postavě. s.Oliver, 2199,-)

 

 

 

 

 

Elegantní černé šaty s delším rukávem jsou jasnou volbou pro sofistikované dámy. (s.Oliver, 3599,-)

 

 

 

 

 

 

 

 

Sexy černé krajkové šaty nikdy neomrzí (viz první obrázek). Jsou kratší, je proto třeba zvolit ty nejteplejší možné legíny. Nezapomeňte „rozbít“ černou zajímavými doplňky v jiné výrazné barvě, například v červené (zde červené psaníčko). Pokud je obléknete, od dokonalého outfitu na párty už vás dělí jen make-up! (šaty F&F, info o ceně v obchodě, kabelka F&F, info o ceně v obchodě)

Nádherné rozevláté růžové podzimní šaty se zajímavým designem. Pokud jste majitelkou jezdeckých kozaček v barvě pásku, máte vyhráno. (s.Oliver, 1699,-)

 

 

 

 

 

 

 

 

Šaty rudé barvy s pozornost poutajícím prvkem na boku jsou vrcholem elegance! Vhodné pro každou příležitost. Pokud potřebujete upoutat pozornost, zde je vaše jasná volba. (F&F, info o ceně v obchodě)