Nová barvitá kolekce Swarovski jaro/léto 2012 vsadila na vintage styl

Přidal  |  0 Komentáře

Produkt Regency

Nová kolekce Swarovski jaro/léto 2012 „Swing, Sing and Shine“ přichází s velkými ambicemi. Slibuje totiž barvitý trhák. Upoutat pozornost zajisté lehce zvládne, a to hravou kombinací pastelových a pestrých barev křišťálů a návratem do let šedesátých. Šperky vynikají svou spojitostí se světem zábavy, která je pro značku typická již řadu let.

Vznik značky je spojen se jménem českého rodáka Daniela Swarovského. Po odchodu z Čech na konci 19. století do vesničky v rakouském Tyrolsku začal uplatňovat svůj objev – stroj na broušení a leštění křišťálových kamenů. Od této doby firma stojí po boku nejúspěšnějších světových společností, jež se zaměřují na broušení křišťálů. Ty se využívají zejména ve světě módy, klenotnictví a nejnověji v oblasti osvětlovacích zařízení.

Společnost se v současné době ubírá dvěma směry. První se zaměřuje na výrobu a prodej samostatných křišťálů. Druhý spočívá v designu a produkci hotových výrobků. Firma Swarovski také prodává vlastní řady doplňků, bižuterie a dekoračních předmětů pro domácnost.

Produkty Rainbow a Round Sphere