Oslava v duchu šedesátých let představila novou kolekci šperků Swarovski

Přidal  |  0 Komentáře

Gábina Partyšová

Nová kolekce Swarovski „Swing, Sing & Shine“ jaro/léto 2012 byla představena ve velkém stylu. Party v duchu šedesátých let v k.u. baru v Praze dokázala přesně vystihnout podstatu novinek oblíbené značky. Ve středu 23. listopadu si hosté oslavy mohli jednotlivé kousky osobně vyzkoušet.

Zbrusu nové šperky a doplňky Swarovski jsou inspirovány vintage stylem. Představují ódu na světla, kamery a efekty spojené se světem zábavy. Dominují jim pastelové barvy a nepřehlédnutelný veselý design. Mezi pozvanými hosty nechyběly známé tváře, jako krásky Gábina Partyšová, Kateřina Kristelová, Eliška Bučková či Nikol Moravcová. Společnost Swarovski myslela i na muže, předvedena byla také nová kolekce právě pro ně. Šperky si tak vychutnal třeba Václav Noid Bárta.

Kateřina Kristelová

Oslava, která se nesla ve stylu zlatých šedesátých let, perfektně ladila s tematickým zaměřením nové kolekce. Celou slavnostní prezentaci šperků vyplňovala hravá atmosféra, vedle toho spousta barevných doplňků, stylové občerstvení a výběr hudby, jak jinak než v rytmu swingu. Návštěvníci si tak pochutnali na popcornu, marshmallows, hamburgerech, a to vše zapíjeli barevnými limonádami.