V AKCI Steilmann – jen v magazínu DÁMA do 31. 12. 2011!

Přidal  |  0 Komentáře

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, dovolujeme si Vás upozornit na AKCI exkluzivně pro tištěný magazín DÁMA, kde můžete získat slevový kupón na nákup doplňků ve všech prodejnách Steilmann. Tato akce trvá do 31. 12. 2011!

Z našeho časopisu:

Každý zná to rčení, že šaty dělaj člověka a my dodáváme, že šperk dělá šaty. Stačí se podívat, jak se obyčejné šaty stanou atraktivní, když je ozdobíte vhodným náhrdelníkem a náramkem.  Stejnou službu vám prokáže i jiný doplněk – šátek s třásněmi nebo šála a rukavice s ozdobnými smyčkami.

Proto se naše redakce ve spolupráci se značkou Steilmann rozhodla přinést vám DÁREK v podobě kupónu na 200Kč na tyto produkty. Máte tak šanci pořídit si je levněji do 31. 12. 2011! Kupón najdete pouze v magazínu DÁMA a nelze jej kopírovat. A ještě upozornění – pokud promeškáte termín, nespoléhejte na to, že po novém roce si je koupíte ve slevě. Steilmann na tyto produkty slevy nikdy nedává! Máte tak výjimečnou šanci potěšit sebe nebo svého partnera. Vybírejte!

Pro ženy

Pro muže

Vynikajícím dárkem pro muže může být „kyblík plný překvapení“. A co v něm vaše lásky můžou najít? Spodní prádlo nebo ponožky – a my ženy víme, že těch nikdy není dost! Ovšem neurazíte ani kravatou, ale to už necháme na vás.
Platí ve všech prodejnách Steilmann v ČR a SR do 31. 12. 2011.