Porshe českým zákazníkům představilo nový model 911 Carrera

Přidal  |  0 Komentáře

Klára Doležalová

Čeští zákazníci se 8. prosince konečně dočkali slavnostního představení nového modelu Porshe 911 Carrera. Nabitý program celé akce si v Porshe Centru Praha na Proseku nenechalo ujít na čtyři sta obdivovatelů slavné značky. Role moderátorky se s elánem chopila krásná Klára Doležalová. Mezi hosty nechyběly ani významné osobnosti české kulturní scény, například zpěvačka Lucie Bílá.

Exkluzivní představení ikony sportovních vozů doprovázela unikátní videomappingová show, speciálně připravená pro tento večer. V Čechách ji bylo možné zhlédnout vůbec poprvé. Mezi řečníky se blýskl také generální ředitel společnosti Porshe Inter Auto CZ  Josef Roider. O vynikající hudební zpestření večera se postaraly čerstvá držitelka ceny Česk slavík Lucie Bílá a světově proslulá DJ LayDee Jane. Těm se podařilo na okamžik zastínit obdivované Porshe.

Nová generace Porsche 911 Carrera navazuje na nejlepší tradice této modelové řady. Automobilu dominují nízký profil, precizně navržené detaily, kompaktní rozměry, výkonnost a design. Ten je spojen kombinací síly a elegance. Světová premiéra nejnovějšího modelu proběhla v polovině září na autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem. V Česku bude model 911 k zakoupení od prosince v Porsche Centrech společnosti Porsche Inter Auto CZ.

Lucie Bílá a Josef Roider