Soutěž o setkání s fotbalovými reprezentanty

Přidal  |  0 Komentáře

Michal Kadlec a Milan Baroš

Touží se váš protějšek setkat s českými fotbalovými hvězdami? Pokud si nevystačí s návštěvou fotbalového zápasu, společnost Steilmann mu jeho přání může splnit, a to velmi jednoduše. Ve hře je nejen unikátní setkání s fotbalisty na závěrečném soustředění před ME v Rakousku, ale také návštěva tréninkového kempu, vstupenky na zápas s Izraelem ve Štýrském Hradci, vstupenky na přípravné utkání ČR – Maďarsko i mnoho dalších cen. Firma Steilmann totiž již několik let naše fotbalové reprezentanty obléká, a to do své prémiové pánské značky STONES.

Patříte-li mezi věrné zákazníky, jistě o pravidlech letošní jarní akce víte. Módní fotografická soutěž  s názvem Za reprezentanty jedinou fotkou vyžaduje následující. V prodejně Steilmann nebo STONES se musí vlastník opačného pohlaví obléct do modelu podle takových fotbalistů, jako jsou Tomáš Rosický, Milan Baroš, Petr Jiráček, Tomáš Pekhart, Theodor Gebre Selassie či Michal Kadlec. Dalším krokem je vložení fotografie na facebookový profil společnosti. Tu lze také poslat na emailovou adresu soutez@steilmann.cz, a to od 25. března do 24. května letošního roku.

Celá soutěž bude probíhat mimo Ostravy ještě v brněnské Vaňkovce, v OC Olympia Teplice, v pražských Arkádách a Černé růži a také v plzeňské Olympii. Nakonec vyvrcholí setkáním vítězů těsně před zahájením fotbalového mistrovství.