Salon Petra Měchurová se stará o české fotbalové reprezentanty

Přidal  |  0 Komentáře

Petra Měchurová a Vladimír Šmicer, Karel Poborský a Horst Siegl

Kadeřnický Salon Petra Měchurová je typickým příkladem toho, že i muži si potrpí na kvalitní péči o svůj vzhled. Salon je díky mnoha oceněním své zakladatelky a jejímu renomé u nás i v zahraničí velmi známý a populární mezi ženami. Nezapomíná ovšem ani na muže. Více než rok v moderních a špičkově vybavených prostorách úspěšně nabízí komplexní nabídku služeb pro moderní muže i elegantní gentlemany.

Renomé salonu na náměstí Republiky a kvalita profesionálních služeb nově vyústily ve spolupráci s českou fotbalovou reprezentací a Českou asociací fotbalových hráčů. Kadeřníci salonu, kteří se účastní mezinárodních soutěží a přehlídek, se tak starají o vlasy, střih i styling našich reprezentantů, členů realizačního týmu i funkcionářů a členů ČAFH. Kompletní proceduru, která začíná konzultací, pokračuje mytím a obřadem Kérastase, samozřejmě střihem a je zakončena finálním stylingem, tak v salónu absolvovali například vicemistři Evropy Vladimír Šmicer a Karel Poborský či čtyřnásobný král střelců fotbalové ligy Horst Siegl. Hráči i funkcionáři využívají služeb před jednotlivými akcemi a někteří, jako např. Karel Poborský, jsou stálými klienty. Ať již skrze fotbalovou reprezentaci či aktivity ČAFH salon díky profesionálním kadeřníkům i jejich kreativitě doslova spojil styl a hru.

Petra Měchurová s Vladimírem Šmicrem

Za pouhý rok, kdy se komplexně kadeřnický salon Petry Měchurové zaměřuje na muže, stal se pevnou součástí světa pánského střihu a stylingu. Je světovým trendem, že muži vyžadují stejnou nabídku služeb v péči o vlasy či stylingovém a image poradenství jako ženy. Vždyť mužský vlas se poškodí stejně snadno jako ženský a špatné vlasy i nevhodný účes zhatí celkový dojem stejně jako špatné boty.