Cannes 2012: dechberoucí róby slavných krásek

Přidal  |  0 Komentáře

Eva Herzigová

Konec jedné z nejsledovanějších událostí roku se nezadržitelně blíží. Letošní 65. ročník filmového festivalu ve francouzském letovisku Cannes právě vrcholí. Tento rok přilákal spoustu hvězd, nejen herců, režisérů a zpěváků. Mezi významnými hosty nechyběli slavné modelky a módní návrháři. Červený koberec byl poset kráskami v nádherných róbách, které doplnily blyštivými šperky všemožných velikostí a tvarů.

Promenáda uznávaných hvězd na červeném koberci samozřejmě nebyla jediná příležitost, jak spatřit a vyfotit svého oblíbence. Pořadatelé festivalu pro všechny zvané připravili několik luxusních večírků. V rámci této velké filmové události bylo uspořádáno také několik speciálních akcí. Například Petra Němcová spolu se Seanem Pennem zorganizovali projekt, jenž měl upozornit na charitativní činnost modelky zaměřenou na Haiti a následky ničivého zemětřesení z roku 2010.

Slavné tváře se na filmovém festivalu blýskly v krásných šatech. Naše redakce neodolala modelům světových topmodelek Evy Herzigové a Erin Wassonové, hereček Naomi Wattsové, Jane Fondové a Freidy Pintové, americké zpěvačky Lany del Rayové a mnohých dalších. Komu róby předních návrhářů padnou nejlépe a kdo při jejich výběru sáhl vedle?

Erin Wassonová

Lana del Reyová

Naomi Wattsová

 

Freida Pintová

Paz Vegová

Jane Fondová