Překrásná Petra Němcová opět pomáhala dětem

Přidal  |  0 Komentáře

Isabella Rosselliniová

Topmodelka Petra Němcová za svou popularitu a úspěch v modelingu vděčí nejen své dokonalé postavě, širokému úsměvu a přátelské povaze, ale také díky svým činům. Již několik let se snaží pomáhat prostřednictvím své organizace Happy Hearts Fund, již založila po tragických událostech s tsunami v roce 2005. Tato nadace se zaměřuje na děti, které právě kvůli tsunami či zemětřesení přišly o své rodiče a základní potřeby k přežití.

Další z řad dobročinných akcí, kterých se česká kráska zúčastnila, se odehrála v polovině června 2012 při příležitosti slavnostního otevření nového hotelu a rezidence Bulgari v Londýně. Následná párty se nesla ve znamení spolupráce s charitativní organizací Save the Children. Slavnostního otevření spojeného s prohlídkou hotelu a ochutnávkou italské kuchyně se vedle Petry Němcové zúčastnily známé tváře, jako Isabella Rosselliniová, Florence Welshová či Aishwarya Rai Bacchanová.

Počátek kooperace firmy s charitativní organizací se datuje k roku 2009. Bulgari tehdy při příležitosti svého 125. výročí podpořila program Přepište budoucnost pomocí speciálních stříbrných prstenů. Díky jejich úspěšnému prodeji nadaci poskytla více než 12 milionů eur. Prsten ve speciálním designu v kombinaci stříbra a černé keramiky a s logem Save the Children  lze zakoupit v pražském butiku Bulgari za  9 900 Kč.

Petra Němcová