Fialová útočí na naše těla

Přidal  |  0 Komentáře

Toaletní voda Wisteria

Ačkoli souhlasíme s tvrzením, že šaty dělají člověka, základ tvoří naše tělo. Proto bychom péči o něj měli věnovat zvýšenou pozornost. Nebojme se zainvestovat do kvalitních výrobků určených právě pro něj! V naší koupelně by rozhodně neměly chybět takové výrobky, jako voňavé a nedráždivé sprchové gely, aromatické pěny do koupele, profesionální vlasové přípravky a hydratační tělová mléka. Zapomínat rozhodně nesmíme na vůně, a to nejen co se deodorantů týče. V současné době jsme přímo zaplaveni rozsáhlou nabídkou špičkových parfémů a toaletních vod, takže by si s výběrem toho pravého měli poradit i ti nejnáročnější.

Mezi nejoblíbenější přísady kosmetických výrobků nyní bezpochyby patří levandule. Tato fialová květina, jež právě začíná kvést ve Středomoří a na českých zahrádkách, je již od starověku známá díky svým unikátním léčivým účinkům. Její nezaměnitelná vůně dokáže zklidnit jak tělo, tak duši. Sušený květ levandule má také antibakteriální a antiseptické účinky. Olej zjemňuje pokožku a vykouzlí sametovou hebkost.  Pozor, aroma levandule prý přitahuje muže! Dámy, pravdivost této informace můžete vyzkoušet samy, například pomocí sprchového gelu Derbe.

Po koupeli své tělo zahalte do dalšího voňavého závoje, a to prostřednictvím novinky značky Crabtree & Evelyn Wisteria. Tato kosmetická řada vychází z jedinečného mixu modrofialové květiny visterie, gardenie, květů ylang ylang, mandarinky a hrušky nashi. Další fialovou kombinaci nabízí výjimečná vůně Bayres od firmy La Marina, jež je úzce spojená s koňským pólem a „zemí vášně“ – Argentinou. Toaletní voda v sobě snoubí spojení jasmínu, růže, švestky, jablka, kokosu, santálového dřeva a pomeranče.

Na závěr sáhněte po pohodlném fialovém spodním prádle. Novinku na českém trhu představuje značka Andres Sarda. Kousky z této a dalších špičkových módních dílech si můžete od poloviny června zakoupit v Dessous Dessus, největší prodejně s luxusním spodním prádlem v České republice v Domě módy na Václavském náměstí.