Pozvánka: RUN UP 2012 – tradiční běh do schodů

Přidal  |  0 Komentáře

Pohár pro vítěze

Bydlíte ve vyšším patře bez výtahu? Nebo jen rádi vynecháte výtah, abyste posílili svoji fyzickou kondici? Pokud je to právě váš případ a nebo si jen prostě rádi zaběháte, může to být zajímavá příležitost právě pro vás. Již od roku 2007 pořádá  společnost ChrisFromParis závod RUN UP – běh do schodů v různých městech naší republiky na věže tamních budov.

V letošním ročníku proběhly již dva závody v Brně a ve Zlíně a připravují se další:

  • Plzeň: 17. srpna ve věži BCB Plzeň
  • Praha: 31. srpna v City Empiria
  • Olomouc: 14. září ve věži RCO
  • Velké finále  (Mistrovství ČR Běh do schodů) Ostrava:  27. září v Nové Radnici

Plzeň

Praha

Olomouc

Ostrava

Účastnit se mohou zájemci všech věkových kategorií. Cílem je, jak jistě všichni tuší,  vyběhnout na vrchol věže v co nejkratším čase. Je možno se přihlásit do několika závodů ELITE RUN UP, OPEN RUN UP a konečně Dětského závodu RUN UP (Baby 0-7 let, Kids 8-11 let a Teen 12-15 let), který je pro účastníky zdarma. Děti do 7 let mohou vzít svoje rodiče jako doprovod na celý závod. V závodu ELITE lze soutěžit i v týmech, ale výsledky nejsou započítávány do individuálních soutěží.

Součástí závodu je i bohatý doprovodný program, kde si přijdou na své i menší návštěvníci.

Doprovodný program zabaví i malé návštěvníky

Podmínky registrace a registrační poplatky jsou k dispozici na webu závodu na stránce http://www.run-up.cz/o-zavode.php?page=pravidla#.UAlJqKBw4kE. V případě vašeho zájmu, můžete využít možnost přihlásit se s předstihem, kdy je registrační poplatek nižší než v den závodu.

Veškeré další informace najdete na www.run-up.cz

Foto: organizátor