Dámy, pozor! Byl otevřen nový butik Obsession

Přidal  |  0 Komentáře

Dámy, milujete luxusní zboží? Pokud ano, určitě jste alespoň jednou zavítaly do multibrandového butiku Obsession. Dávejte pozor! Hned naproti němu, přesněji na pražské adrese Maiselova 16, od července můžete hřešit v prostorách nového bratříčka. Honosný obchůdek, nesoucí název Obsession 2…..Furs, shoes and accessories, uchvátí zejména milovnice kožešin, obuvi a módních doplňků. V jeho nabídce dominují tři značky, a to Marco Varni, Gianvito Rossi a Rosantica.

První ze jmenovaných značek osloví ty, které milují kvalitní kožešinové zboží. Marco Varni je přináší v dokonalém propojení s moderními střihy a inovativním přístupem. Pečlivě zpracované kožichy v mnoha modelech a odstínech zahrnují králíka, lišku, rysa, činčilu, norka, ale také vzácného sobola, jehož kůže se vyvažuje cenou zlata. Hřejivé kabátky, paletka či dlouhé pláště nejdete v trendy i klasických odstínech, třeba perleťové, tyrkysové, černé, tmavě hnědé, bílé či fialové.

Ženy, jejichž vášeň představují boty všech výšek, tvarů a odstínů,  zajisté vědí, že značka Gianvito Rossi patří synovi známého italského obuvníka Sergia Rossiho. Jeho kolekce na nadcházející podzim a zimu se pyšní trendy kousky. Na své nové majitelky tak čekají lodičky a kotníková obuv s dominantními prvky, jako je krajka, ozdobné metalické cvočky a výstřední střapce. Důraz na kreativní eleganci a estetické linie opticky prodlužuje postavu.

Italská značka Rosantica, pod vedením kreativní ředitelky Michely Panero, sází na tradiční výrobu šperků, čímž vzdává hold odkazu italského šperkařství. Technika, kterou značka využívá, vznikla před mnoha staletími. Zákaznice si mohou být jisté, že zakoupí jedinečný kousek. Každý šperk od Rosantiky je totiž originál a najít dva identické kousky by mělo být nemožné. V nabídce naleznete ozdoby, na jejichž výrobu byly použity především přírodní drahokamy a polodrahokamy.