VEREŠOVÁ pokřtila limitované hodinky PRIM

Přidal  |  0 Komentáře

Na klubovou party plzeňské Viktorky, která v závěrečném utkání základní skupiny Evropské ligy porazila obhájce trofeje Atlético Madrid 1:0, dorazila i fotbalová fanynka, modelka Andrea Verešová. Slavilo se nejen zakončení sezony a narozeniny trenéra týmu Pavla Vrby ale křtila se limitovaná edice hodinek PRIM, vyrobených speciálně pro FC Viktoria.


Celá akce se odehrávala v plzeňském music clubu Pantheon, kde z rukou Andrey Verešové převzali fotbalisté limitovanou edici hodinek ANGELS OF VIKTORIA. Pro západočeské fotbalisty je speciálně vytvořil výrobce tradičních českých hodinek PRIM, společnost MPM- Quality. Trenér Vrba, díky svým narozeninám, získal privilegium nechat si od modelky připnout na zápěstí hodinky „andělů vítězství“ jako první. Následovali ho kapitán týmu Pavel Horváth, obránce David Limberský a střelec vítězného gólu Václav Procházka.
Verešová, která hodinky na klubové party zároveň slavnostně pokřtila, ihned zalitovala, že není součástí fotbalového týmu: „Ne že bych toužila běhat za míčem, ale hodinky se mi moc líbí, mají zajímavý design a hlavně jsou inspirované anděly stejně jako můj oblíbený klub Pantheon. Věřím, že se klukům budou líbit a přinesou jim štěstí“.

Firma MPM Duality je výrobcem a distributorem hodinek značky PRIM® a držitelem ochranných známek pro ČR, EU i další země. Hodinky a další hodinářské zboží vyrábí a dodává již více než 19 let. Hodinky PRIM® jsou synonymem tradice, kvalitních materiálů a poctivého řemeslného zpracování za dostupnou cenu. Kromě sériových produktů, které jsou k dostání v široké obchodní síti, firma zhotovuje také speciální modely na zakázku. Více informací na www.prim-hodinky.cz.