Nové číslo časopisu DÁMA podzim/zima 2013

Přidal  |  0 Komentáře

Dama2013podzimzima

OBSAH

ICON/ 16 Lucie Vondráčková prošla proměnou a převtělila se do BB.

LOVE IT, NEED IT/ 22 Věci a věcičky, které jsme objevili a které milujeme doporučujeme i vám.

SHOPPING GUIDE/ 26 Pokud rádi nakupujete, jako my, určitě nezapomeňte nahlédnout.

INTERVIEW/ 28 Se ženou, která jezdí do rozvojových zemí a „loví“ snímky týraných žen, povídá si s nimi o Praze a nedá se jen tak nikým zastrašit.

TRENDY/ 34 Víte co je nový look či neo punk? Nevyhazujte kožich ani pyžamo!

INTERVIEW/ 38 Tentokrát se dvěmi ženami, jedna odešla z reklamní agentury a sedla za šicí stroj, druhá zaměstnala ruce tvarováním klobouků.

MÓDA/ 42 Svět módy je nevyzpytatelný. Posuďte sami: hraběnka se stala supermodelkou, Galliano padl do bahna a znovu vstal, ovládnou boubelky módní mola?

FASHION STORY/ 48 Svět se zdá být šedivý a pošmourný, ale my jsme si pohráli s barvami a vzory. Inspirujte se, ať je zima barevná!

FENOMÉN DOBY/ 58 Blogujete také? Zdá se, že roste nová generace internetových kritiček módního světa, seznamte se.

MÓDNÍ EDITORIAL/ 61 Fandíme české módě a mladým českým návrhářům, podívejte se, oceníte je rovněž.

BIJOUX/ 66 Co je české, to je naše, jako například královské korunky z Bijoux Šenýr a nemusí je nosit jen naše „missky“.

JEWELRY/ 70 Co je vášeň pro černý diamant, to vám vysvětlí Fawaz Gruosi, zakladatel a majitel značky de Grisogono, jejíž šperky se prodávají i u nás.

INTERVIEW/ 76 – Mnoho příležitostí se nenajde, popovídat si s herečkou a modelkou Elizabettou Canalis, zejména, když všichni vědí, že chodila s fešákem Georgem Cloonym. My tu příležitost měli.

MUSIC ICON/ 80 Zajímavých žen není mnoho, zejména, když se zajímavě oblékají a dokonale zpívají. Tonya Graves se nechala fotit a prozradila přitom na sebe mnoho věcí.

PROFIL/ 86 Olo Křížová je něžná žena, která umí boxovat za českou módu. Nafotila s námi foto editor a poskytla rozhovor.

MAN FOTO STORY/ 90 Lost in Berlin je o muži, co se ztratil v Berlíně. Přijel v mužném Subaru a se spoustou zavazadel, chodil po městě, přemýšlel až nakonec v Berlíně našel sám sebe.

ZOOM/ 101 Posvítili jsme si na muže, kteří leccos dovedou. Umí vyrobit vlastníma rukama krásné věci, ať už z kůže nebo ze zlata. Zlaté české ručičky s nálepkou Hand Made. Stojí za to si je povšimnout.

INTERVIEW/ 106 Nejen vyrobit, ale také umět nosit krásné věci, říká mistr Vlastimil Harapes.A věřte, to on umí.

PROFESE/ 112 Povídali jsme si s fotografem nahých žen, jak se dostal k této profesi. Mimo jiné je Lukáš Dvořák našim kolegou a spolupracovníkem.

BEAUTY/ 117 Novinky v kosmetice a naše tipy doplňuje článek o hydrataci pleti. Co myslíte, mají se hydratační krémy používat v zimě? Když tělo žízní a jak uhasit žízeň, se dozvíte jen zde.

BEAUTY EDITORIAL/ 126 Na téma ´Něžná a voňavá´ s Olgou Menzelovou.

MIX CITY/ 130 Přinášíme vám nápady a designové vychytávky.

ZOOM/ 136 Jsme líní … nebo nevíme co je prokrastinace? Je to nemoc nebo noční můra?

AUTO TESTY/ 138 Vyzkoušeli jsme Opel Mokka, Renault Captur a Audi A3 Sportback. Který z nich by vyhovoval vám?

TRAVEL/ 148 Po cestách i necestách až na konec světa. Nevěříte? Pokud si myslíte, že blafujeme, čtěte raději zápisky z Istanbulu.