První pomoc v kapse

Přidal  |  0 Komentáře

Když spěcháte, máte hlad a nemáte čas, nebo když vám na vrcholu Sněžky dojde dech, je ta pravá chvíle sáhnout po něčem výživném, zdravém a přesto chuťově delikátním. Tyčinky Maxi Nuta Delight nabízejí 3 v 1. Spojují dokonalou chuť, zasytí a ještě prospějí zdraví. Vybírat můžete z šesti druhů, takže bez problémů pokryjí příjem energie nai delší období. A výčitky si dělat nemusíte. Maxi Nuta Delight jsou tím „pravým ořechovým“ pro sportovce, unavené matky, školáky i vystresované manažery.

Více informací na www.rupa.cz.

Maxi Nuta Delight Pražené mandle s čokoládou

RUP004_RUP_04_v01_R_foil_MN-Delight-Prazene-mandle_RGB_150dpi

Ořechová tyčinka s praženými mandlemi polomáčená v mléčné čokoládě obsahuje kromě pražených mandlí, pražené arašídy, český med a pravou italskou čokoládu. Je vyrobená bez použití umělých barviv a konzervantů. Ořechová tyčinka Maxi Nuta Delight Pražené mandle s čokoládou získala prestižní ocenění pro dobrý tuzemský potravinářský výrobek v soutěžích „Česká chuťovka 2013“ a „Dětská chuťovka 2013“, které pořádal SYMPEX a odborná komise soutěže pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu České republiky.

Maxi Nuta Delight Pistácie

RUP004_RUP_02_v01_R_foil_MN-Delight-pistacie-25g_RGB_150dpi

Maxi Nuta Delight tyčinka s pistáciemi obsahuje kromě pistácií, pražené arašídy, mandle, para ořechy a český med. Je vyrobená bez použití umělých barviv a konzervantů.