Bio Karité balzám Argan Revital

Přidal  |  0 Komentáře

Argan Rev otevřenýPřední český výrobce přírodní certifikované biokosmetiky Saloos přichází na trh s novým bio Karité balzámem – Bio Argan Revital. Rozšiřuje tím svou komfortní řadu výrobků s velmi ceněným a v poslední době také velmi vyhledávaným bio arganovým olejem. Nový bio Karité balzám navazuje na bio regenerační obličejový olej, hydrofilní odličovací olej a bio tělový a masážní olej s touto vzácnou surovinou.

Bio Karité Argan Revital balzám

Luxusní balzám je určen k péči o všechny typy pleti, mimořádně vhodný je i pro náročnou pleť. Jeho základem je výživné bio bambucké máslo a pokožce prospěšný bio arganový olej lisovaný za studena. Arganový olej svým mimořádným složením ( mimo jiné obsahuje vysoké množství vitamínu E) pleť dlouhodobě hydratuje, zvláčňuje, obnovuje, zpomaluje její stárnutí a podporuje tvorbu kolagenu.Vhodný je i pro pokožku s dermatologickým problémy, které zklidňuje. 100% přírodní éterické oleje ze smyslné růže, hojivé levandule a lemonu tea tree harmonizují smysly. Vyrobeno v biokvalitě s certifikátem CPKbio
Orient. Cena 116,- Kč/ 19 ml balení.
Arganová řadaBiokosmetiku Saloos najdete v bioprodejnách, bylinkářstvích, prodejnách zdravé výživy, specializovaných dárkových prodejnách atd.

Více o biokosmetice Saloos na www.saloos.cz