Orsay: kolekce podzim/zima 2014

Přidal  |  0 Komentáře

 

993800-60

Kolekce ORSAY podzim/zima 2014 je mix nejdůležitějších trendů sezony pro ženy, které
i v chladných dnech chtějí být glamour. Na jedné straně v ní najdete etno a rock, na druhé pastely a jemné látky – tentokrát kontrasty spojují, místo aby rozdělovaly. Díky překvapujícím spojením začínají hranice mezi sezonami a trendy mizet.

Beauty Metal

Rockové stylizace mohou být krásné a smyslné. Vzorované šaty, kůže, kožešina a metalické doplňky se spojují, aby utvořily expresivní look. Kromě klasické černé jsou barvami těchto podzimních kombinací tmavomodrá, blankytná a bílá.

Boho Chic

Elegantní oděv pro opravdovou módní individualistku. Tento styl spojuje klima hippie bohémy s moderní ležérností. Vlněná ponča, kožešiny, silné úplety a kožešinové vesty Vám pomohou zvládnout mrazy ve městě. Sytá červená a koňakové odstíny ve spojení s etnickými vzory dodávají kolekci teplo.

Urban Folk

Sportovní elegance ve folkové verzi, která se osvědčí jak pro  běžný den, tak zimní víkend ve městě. Tato kolekce je plná rozmanitých forem, podzimních barev a těžkých látek. Módní propojení kostek a vzorkovaných struktur zajistí nonšalantní efekt.

650010-01Cosy Time

Pohodlně, bezpečně, jemně, ale rozhodně ne nudně. Pastelové barvy, volné svetry a zahalující doplňky oteplí i to nejdrsnější počasí. Romantické květované potisky a dekorativní kamínky zajistí, že ve Vaší zimní garderobě rozhodně nebude chybět půvab a ženskost.

Party Glam

Glamour žena si především hraje s módou – na ročním období přitom nezáleží. Nesmrtelná černá, krajka nebo lesklé látky vždy zdůrazní její sociální postavení. Subtilní zlaté prvky doplňují elegantní večerní vizáž.