Poraďte si s očními vráskami

Přidal  |  0 Komentáře

Diet_esthetic_omlazujici_pero_279Kc_KrasaCZPleť okolo našich očí patří k nejcitlivějším a nejjemnějším oblastem našeho těla. Věk, únava, stres, to vše se negativně podepisuje na našem vzhledu a především pak na citlivém očním okolí. Měli bychom se tedy o ni pečlivě starat a kvalitní oční krém nebo sérum by měly být kosmetickým základem všech žen a dívek.
Diet Esthetic Omlazující pero – Zatočte s očními vrásky s pomocí tohoto praktického kosmetického pera, které napomáhá k vyhlazení a omlazení oblastí kolem očí, rtů a redukci váčků pod očima. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a koenzym Q10. Ty chrání kůži před zevními vlivy a udržují pokožku a tkáně pevné a pružné, vyhlazuje starší vrásky. Dekongesční extrakty zase pomáhají proti kruhům a váčkům pod očima.
Oční sérum No.1 Lash – revoluční protivráskové sérum No1 Lifto okamžitě omladí a vyhladí pokožku. Díky svému jedinečnému složení do 3 minut viditelně minimalizuje vrásky. Funguje efektivně bez rozdílu věku. Působí také proti dehydrataci a udržuje vaši pleť svěží po dlouhou dobu. Zesvětluje tmavé kruhy a redukuje otoky. K dostání v internetovém obchodu www.Krása.cz.