Trojice osvěžujících produktů LUSH

Přidal  |  0 Komentáře

Ve voňavém obchodě britské kosmetické značky LUSH můžete vyzkoušet další tři letošní letní novinky: tělový kondicionér African Paradise, jahodové mýdlo na holení D’Fluff a želé na vlasy Zest. Jak je u LUSH obvyklé, jedná se svým složením, konzistencí, vůní i způsobem použití neotřelé produkty. Produkty seženete nejen v kamenném obchůdku LUSH v OC Palladium v Praze, ale i na e-shopu www.lush.cz.

AfricanParadiseAfrican Paradise
Vydejte se na cestu do ráje s tímto lehoučkým tělovým kondicionérem plným zjemňujících a voňavých ingrediencí z Afriky. Tropická hydratace s mandlovým a moringovým olejem, zjemňujícím bambuckým máslem, čerstvou mangovou šťávou pro rozjasnění a aloe vera pro zchlazení a zklidnění pokožky. Nádherná vůně, která směle konkuruje dosavadnímu bestselleru – Ro´s Argan Body kondicionéru. Stačí po umytí rozetřít na těle a jemně opláchnout. Tělo tak promastí, že nebudete potřebovat tělové mléko.

 

 

 

 

 

D'FluffD’Fluff
Jahody na holení? Proč ne! Tenhle kelímek je napěchovaný čerstvými jahodami, bio šípkovým olejem a kakaovým máslem, takže vás zanechá hedvábně jemné a sladce voňavé. Můžete se s ním jak holit, tak mýt!Samo-konzervační receptura.

 

 

 

 

 

 

 

 
ZEST 1Zest
Vlasové želé, co váš účes zpevní, ale nezamastí, s ovocně-citrusovou vůní silic z petitgrainu, pomeranče a neroli. Stačí pohrát si s želé špičkami prstů, vetřít do vlasů a je to!