Čtyři žhavé novinky od Cartiera

Přidal  |  0 Komentáře

Cartier uvádí nové luxusní interpretace v oblíbených kolekcích hodinek Ballon Bleu a Tank Francaise. Hodinky Ballon Bleu de Cartier představují symbol stylu a elegance již od svého uvedení na trh v roce 2007; ikonické hodinky Tank Francaise se prodávají již od roku 1996. Obě řady aktuálně nabízejí dohromady hned čtyři novinky.

Ballon Bleu de Cartier,steel, pink gold, 28 mmBallon Bleu de Cartier

Letos přichází ikona luxusu v novém provedení, které propojuje rafinované růžové zlato a decentní ocel. Vůbec poprvé je v této kombinaci zlatá luneta osazena diamanty, doplněná o zlatou korunku s modrým kabošonem.
A když se čas stane opravdu vzácným, římské číslice, pro hodinky Cartier tak typické, ustoupí jedenácti zářivým diamantům po obvodu ciferníku, aby dotáhly exkluzivitu hodinek k dokonalosti.

 

 

 

 

 

 

Tank Française steel watch, pink gold, medium modelTank Francaise
Tento rok se představují s jedenácti zářivými diamanty briliantového výbrusu suplující římské číslice. Drahokamy zasazené do čtvercového ciferníku tvoří dokonalý kontrast s ocelovým pouzdrem zdobeným korunkou s modrým kabošonem. Minimalistický design v oceli nebo v kombinaci ocel/růžové zlato je díky diamantům vysoce ženským kusem, který představuje novou kapitolu v historii hodinek Tank.