Ovocné a zelené aromatizované čaje provoní váš den

Přidal  |  0 Komentáře

boruvka_ostruzinaNejvětší český výrobce a distributor sypaného čaje a plantážní kávy Oxalis, nabízí širokou škálu ovocných a zelených aromatizovaných čajů, které vám provoní každý den. Stačí se jen vybrat ten pravý.
Ochucené a aromatizované zelené čaje se těší velké oblibě u milovníků čaje na celém světě. V nabídce obchodů a e-shopu Oxalis najdou zákazníci například pravý zelený čaj Sencha s příchutí Granátové jablko, jež obsahuje květiny granátového jablka a vousatku citrónovou, aromatizovaný čaj Sencha s názvem Acai – Goji s obsahem brusinek, rozinek, bezinek, plodů Goji, aromatem acai, růží, vřesu, malin a borůvek, anebo Acerola – citrón, který nabízí pravý zelený čaj Sencha v kombinaci s jablky, pravým bílým čajem Shou Mei, ibiškem, višněmi, citrónovou kůrou a aromatem aceroly.
Ačkoliv ovocné čaje nejsou v pravém slova smyslu skutečnými čaji, neboť se nevyrábějí z čajovníku, našly si pro svou neodolatelnou chuť pevné místo v mnoha domácnostech. V západním světě jsou nejvíce konzumovanými čaji hned po čajích černých. Navíc jsou perfektní také pro výrobu ledových čajů, které osvěží kdykoli je třeba!
Acai_gojiZ nabídky ovocných čajů Oxalis doporučujeme například čaj Borůvka – ostružina s jablky, šípkem, rozinkami, pomerančovou kůrou, ostružinami, ostružiníkem, borůvkami a chrpou, Jahodový polibek, který obsahuje jablka, meruňky, šípek, červenou řepu, poupata růží, jahody, vanilku, sléz, anebo Jablko v županu s jablky, ananasem, papájou, červenou řepou, skořicí a chrpou.