Džínový tip pro babí léto

Přidal  |  0 Komentáře

Esprit bunda 5499 KcLéto je v plném proudu, ale ženy pomalu přemýšlejí, co obléci, až se slunce spustí níž – v příjemném období indiánského neboli babího léta. Co třeba slušivé a pohodlné svršky z denimu?
Denim letos slaví 185 let. Jako první vznikly džíny, teprve poté se začaly vyrábět další denimové kousky. Džíny původně oblékali američtí zlatokopové jako pracovní oděv, později se začaly objevovat v pánských šatnících coby běžný kousek oblečení. Teprve o desítky let později pronikly džíny i do dámského šatníku.Velký boom zažily, když je oblékli Elvis Presley a James Dean.
Dnes džíny nechybí ve skříni snad žádné ženy ani muže. Esprit přináší kolekci plnou denimových kousků, ať už overalů, džínů, vest, šortek, bund nebo košil. Denim sluší všem bez ohledu na věk a typ postavy. Kolekci pozdního léta pak doplňují výrazné barvy jako korálová, červená nebo oranžová.

 

 

 

 

Klikněte pro zvětšení obrázků.

Esprit top 849 Kc Esprit mikina 1199 Kc Esprit maxi sukne 1699 Kc Esprit kalhoty 1999 Kc Esprit bunda 3499 Kc Esprit vesta 1699 Kc