Sílu bambusu vlasům

Přidal  |  0 Komentáře

mtrx13050002-uprava-1Slabé a lámavé vlasy jsou noční můrou každé ženy. Každodenním rozčesáváním, tepelnou úpravou, ale i vlivem okolního prostředí vlasy slábnou a postupně ztrácejí pevnost. Proto je na čase posílit vaše vlasy a dodat jim opět zdravý a zářivý vzhled. Biolage přichází s novou řadou pečující vlasové kosmetiky Fiber Strong, která díky speciální technologii a výtažku z bambusu dodá vlasům sílu a neuvěřitelnou hebkost.
Dopřejte vašim vlasům obnovu a efektivní posílení, které si zaslouží. Mechanickému poškození a lámání jsou náchylnější například delší vlasy, ale kvůli negativním vlivům okolního prostředí, častému fénování a žehlení či jiné úpravě dochází k oslabené všech typů vlasů, které se mohou třepit, lámat a celkově vypadají nezdravě.
Nová řada profesionální vlasové péče Biolage Fiber Strong je inspirována přírodou a unikátními vlastnostmi bambusu, který je známý nejen svou pružností a odolností, ale takém rychlou schopností regenerace a proto se výborně hodí k posílení péče o vaše vlasy. Biolage Fiber Strong dodá vlasům pružnost, odolnost a zároveň neodolatelnou hebkost. Vaše vlasy se opět rozzáří zdravím a budou mnohem silnější.

Nová řada Fiber Strong obsahuje:

• Šampón pro slabé a lámavé vlasy, který vlasy jemně čistí a dodává jim sílu a pružnost.
• Kondicionér pro slabé a lámavé vlasy, který napomáhá rozčesávání, navrací vlasům sílu, hydrataci a pružnost.
• Posilující krém se zpevňujícími účinky, který je vhodný pro každodenní použití.