Nezbytnosti pro letní koupel

Přidal  |  0 Komentáře

bain douche Wild monoi BDJe tu horké léto plné emocí a sladkého nicnedělání. V pravý čas přichází kolekce koupelových a sprchových pěn „wild attitude“. Doprovází ji nová interpretace slavné květinové vůně Monoi Sephora a další novinky letních produktových řad.
Trendové výrobky jsou ozdobeny moderními hadími motivy.

Monoi Bubble Bath & Shower Gel 260 ml
Koupelová pěna Sephora se sladkou květinovou vůní monoi v lahvi zdobené hadím motivem. Vklouzněte incognito do džungle své koupelny: pro letošní léto Sephora ozdobila svou tradiční  pěnu do koupele reliéfním hadím vzorem. 

 

Mini trousse Monoï BDMonoi Mini Set
Moderní kosmetická taštička s úchytem na zápěstí s hadím motivem. Obsahuje kompletní sadu přípravků pro každodenní péči o pleť, které tak budete mít stále po ruce: mini sprchový krém, mini pleťové mléko, houbičku ve tvaru květiny, se kterými se budete cítit skvěle jak v křišťálově čisté vodě ostrovního ráje. Vše samozřejmě s květinovou vůní Monoi, která rychle navodí atmosféru divoké smyslnosti!

 

 

Spray eau de toilette Monoï_BD_RVBMonoi Eau de Toilette 7 ml
Toaletní voda Monoi v lahvičce s ultra přitažlivých hadím vzorem. Snadno se vejde do každé kabelky. Květinová vůně Monoi, která je skutečným hitem letošního léta a hadí motiv vás budou doprovázet všude! 

 

 

Gold Shimmering Oil 150 ml
A zlatou medaili získává… Sephora a její nový tělový olej s obsahem třpytivých mikročásteček ve 3 zlatavých tónech, kterými rozzáříte pleť nádherným leskem! Tento tělový olej Monoi příjemně voní, hydratuje a vyživuje pokožku těla. Propůjčí pleti třpytivý nádech. 

 

creme main hydratante coco_BD_RVBMoisturizing Hand Creams 50 ml
Nové pečující krémy na ruce Sephora doplňují kolekci koupelových přípravků. Krém s výrazně hydratačním účinkem existuje ve 14 exkluzivních parfémovaných verzích… Sladké, květinové i svěží vůně, pro každého je tu něco. Existuje v praktickém balení 50 ml, takže je možné mít krém stále po ruce!