Tři nové účesy Libora Šuly

Přidal  |  0 Komentáře

iconicNová kolekce Libor Šula TheSalon je inspirovaná Evropou. Její kulturou a tradicí. Dokonale propracovaný účes v pohybu ve spojení s neokázalým luxusem totiž jednoznačně odráží tradiční pojetí kadeřnické práce.
Přičemž zachytit do vlasů tyto atributy není pouze o šikovnosti kadeřníka, ale především o jeho zkušenostech. Pocity, vůně, pohyb,… To vše, umělecky přenesené do vlasů, má stejnou sílu jako obraz nebo třeba tanec – sílu emoce.

 

ICONIC

Klasické mikádo, kašmírově hebké, probarvené jako polední odraz písku, avšak nekompromisně střižené do jedné délky. Vložené vlny, jako finální tečka stylingu, rafinovaně skryjí čistou hranu a dají plně vyniknout pohybu.

 

 

 

constructivist

CONSTRUCTIVIST

Pevný bob. Evergreen, který získal zcela nový rozměr díky ustřižené ofině s pevnou linií. Odrzle romantická a zároveň dynamicky následující trend. Barva dřeva, kůry, která svádí k dotyku, nutí experimentovat, ale také chtíč a potřeba zrovna tento pocit, zrovna tuto barvu pustit do svých vlasů.

 

 

 

 

 

 

 

 

bohemiansBOHEMIANS

Pohyb a nezkrotná energie. Vůně obilí a barva slunce mezi prsty. Připomenutí toho, že žena je krásná a jemná, bez hranic a bez předsudků. Jejím dlouhým vlasům, jakožto opravdové koruně krásy, byla ponechána možnost volby.