Alma Jodorowsky novou tváří Lancôme

Přidal  |  0 Komentáře

lancome-alma-jZnačka Lancôme s potěšením představuje svojí novou ambasadorku, herečku a zpěvačku Almu Jadorowsky. Příležitostná modelka prestižních módních domů, Alma je ztělesněním gurmánské a zvědavé pařížské duše, která je schopna se prosadit se stejnou vášní v různých oblastech, aby v nich zachovala svojí jedinečnou stopu. Poté, co se nejprve objevila na obrazovce ve věku 15 let, tato mladá dáma studovala herectví v Paříži a New Yorku a vrátila se do kin v roce 2011 ve znepokojujícím snímku Eyes find eyes od Jean-Manuele Fernandeze a Seana Price Williamse. Potom, co zkusila své štěstí v komedii, se opět ocitla ve třídě mezi studenty středních škol ve filmu autora Abdellatif Kechiche „La vie d’Adèle“ vedle Léa Seydouxe a Adèle Exarchopoulos.
Poté odešla do Londýna, kde hrála hlavní roli v „Kids in love“ (Chris Foggin), jako poctu mladým lidem spolu s Carou Delevingne a Willem Poulterem. Multi-talentovaná umělkyně, Alma Jodorowsky také založila s Davidem Baudartem the Burning Peacocks, skupinu s rockovými a folkovými vlivy a snovými melodiemi, které propůjčuje svůj jemně smyslný hlas.

Umělecké geny

Její dědeček, Alejandro Jodorowsky, je režisér, spisovatel a komik, brilantní a všestranný, známý pro jeho lásku k experimentování a nedodržování pravidel v kreativní tvorbě. Její otec, Brontis Jodorowsky je filmový a divadelní herec s brilantní kariérou a další strýcové, všichni také umělci. Alma Jodorowsky tak vyrostla v jedné z nejvíce fascinujících uměleckých rodin, jejíž jediným pravidlem v chování je hledět na svět něžně neotrlým pohledem. Svoboda v každém směru, svoboda dělat věci svou vlastní cestou a vytvořit a budovat příběh, který patří jen a jen vám.

Foto: Lancôme