Fusion lampy z Filipín

Přidal  |  0 Komentáře

950 a 3950 a 5950KcStejně jako kuchyni již několik sezón vládne styl fusion, i v designu je populární kombinace západního stylu s východním, střídmého s romantickým. Ekologická, přírodní, kreativní a zároveň kvalitní filipínská svítidla v mnoha velikostech, tvarech a provedeních jsou vhodná do každého interiéru.
Filipínské lampy speciálně vyrobené pro Le Patio vás přenesou do jiného, snového světa.tyto lampy jsou výhradně inspirované přírodou – jejími tvary, vzory a odstíny. Je zajímavé, že tyto lampy pracují s jemnou škálou barev, jako je bílá, krémová, okrová, různé odstíny hnědé a jen právě díky kreativní kombinaci přírodních materiálů a tvarů docílí exotického vzhledu. Jedinečný vzhled lamp, které jsou vyrobené pouze z přírodních materiálů: mušlí, lastur, skořápek kokosových ořechů, ratanu, abaku (manilské konopí) a jiných, je nazýván asijsko-evropskou fúzí. Proto jsou tyto lampy vhodné k doplnění interiéru v jakémkoliv stylu.

Ruční ekologická fair trade výroba
Každá lampa je ručně vyrobená lokálním uměleckým řemeslníkem, výroba odpovídá fair trade standardům. Lampy mají zároveň několik mezinárodních certifikátů kvality. Všechny výrobky jsou zároveň ekologické, protože jsou vyrobené z přirozeně obnovitelných materiálů. Jak tvrdí umělečtí řemeslníci z provincie Cebu: „Jsme pyšní na naše spojení s florou, faunou, sluncem a zemí, které nás obklopují a toto chceme v našich výtvorech zprostředkovat i ostatním.“
3900 Kc