Novinky přes rameno od MK

Přidal  |  0 Komentáře

Michael_Kors_cervena_kabelka_Jet_Set_6999Kc_ModnidoplnkyCZŽeny po celém světě milují kabelky Michael Kors. Značka se těší velké oblibě u celebrit, mezi hrdými nositelkami jsou např. Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Jennifer Lopez, nebo Michelle Obama, která  má na sobě šaty od Michaela Korse i na oficiálním portrétu první dámy USA. Monogram MK nově zdobí dvě luxusní kabelky z řady Jet Set.
Červená kabelka Jet Set Medium Travel Tote – Trendy dámská kabelka je v luxusním červeném provedení. Je vyrobena z kvalitní kůže s jemnou texturou. Díky pevnému dnu kabelka drží skvěle tvar. Nošení je možné pomocí dvojitých rukojetí. Interiér je vybaven kapsou na zip, zásuvnou kapsou a karabinkou na klíče. Prostorná a moderní kabelka, která bude Vaší ozdobou za každých okolností.
Zelená Crossbody kabelka Jet Set  – Originální dámská kabelka z řady Jet Set značky Michael Kors upoutá na první pohled svojí výraznou zelenou barvou. Hodí se jak do práce tak na běžné nošení. Kožená kabelka je vybavená kapsou na mobilní telefon a karabinkou na klíče. Součástí je krásný přívěsek s kulatým monogramem MK. Díky přídavnému popruhu lze nosit také jako crossbody. Kabelky jsou k dostání v internetovém obchodu Modnidoplnky.cz.

Michael_Kors_zelena_kabelka_Jet_Set_8579KcModnidoplnkyCZ