Dale Pinnock: Doktor šéfkuchař

Přidal  |  0 Komentáře

4617_CZ_Doktor_sefkucharKuchařka s podtitulem „80 chutných receptů pro mé srdce, mé nervy, má záda, můj žaludek, mou kůži“ populárního britského televizního kuchaře, výživového odborníka i milovníka dobrého jídla Dalea Pinnocka se dostává českému publiku. Kdo chce být zdravý a krásný, musí jíst… Zní to jednoduše! A díky receptům britského Dalea Pinnocka to také jednoduché je. Správně použité potraviny mohou přinášet zdraví a krásu, dostatek energie a pocit spokojenosti.Recepty na lehké kousky, polévky, rychlá jídla, náročnější víkendové vaření, přílohy, pamlsky či nápoje s přehledně napsaným postupem a lákavými fotografiemi jsou označené symboly, které ukazují, na jaké onemocnění nebo potíže mají tato jídla pozitivní vliv. Tak si můžete rychle vyhledat předpisy na pokrmy, jež vám maximálně prospějí.
Najdete zde rovněž popis účinků jednotlivých surovin i vysvětlení způsobu, jakým ovlivňují konkrétní obtíže. Projezte se ke zdraví a kráse – s 80 recepty na jídla, po kterých se budete cítit dobře!
Dale Pinnock píše pravidelné sloupky o jídle pro The Daily Telegraph, má i vlastní televizní pořad na Channel 4 o zdravém vaření. „Lidé se dnes mnohem víc než kdy dříve zajímají o to, co jedí. Jsme opravdu v maléru, co se týká zdraví populace, děláme spoustu věcí, které jsou zbytečné, protože jsou nezdravé. Moje mise je lidem ukázat, že zdravá výživa nejsou jenom bobule a klíčky. Můžete vařit dobré jídlo, které bude zároveň zdravé.“