Panenka Simony Krainové pro UNICEF

Přidal  |  0 Komentáře

Panenka UNICEF_Simona Krainová_Kateřina GeislerováTopmodelka Simona Krainová se ve spolupráci se svojí dvorní návrhářkou Kateřinou Geislerovou zapojila do významného charitativního projektu světové organizace UNICEF „Adoptuj PANENKU a zachráníš DÍTĚ“. Společně vytvořily panenku, která bude vydražena v rámci benefiční aukce UNICEF 25. listopadu 2014 a jejíž výtěžek poputuje na podporu očkovacích programů pro děti v rozvojových zemích.
„Jsem ambasadorkou UNICEF, takže považuji za samozřejmost pomoci v tomto projektu, který se mi navíc líbil v tom, že jsem se na něm mohla kreativně podílet s Kateřinou Geislerovou,“ říká o zapojení do projektu Simona Krainová. Módní návrhářka Kateřina Geislerová doplňuje: „Pro panenku jsme zvolily symbolicky šaty z mé exkluzivní kolekce vytvořené ve spolupráci se Simonou Krainovou. Model byl vytvořen speciálně pro Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary a dle mého nejlépe zachycuje charakter Simony, lehce rebelský, ale zároveň plný grácie.“ Tak jako ostatní panenky zapojené do aukce i panenka Simony Krainové pomůže dětem v rámci očkovací kampaně UNICEF.

Vstupenky na dražbu, která proběhne na konci listopadu v Českém muzeu hudby v Karmelitské 2/4 na Praze 1 od 19:00 je možné rezervovat na unicef@unicef.cz nejpozději do tří dnů před samotnou dražbou.

Focení exkluzivní kolekce Kateřiny Geislerové

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Focení exkluzivní kolekce Kateřiny Geislerové