Kosmetika do mrazivého počasí

Přidal  |  0 Komentáře

Avon_solution_winter_75Kc_KrasaCZZima není pouze obdobím sněhových radovánek, ale také časem, kdy je vhodné více pečovat o pokožku. Vítr, mráz a sníh totiž nejsou pro naši pleť zrovna tím nejlepším společníkem. Důležitá je především dostatečná péče v podobě kvalitních a hutných krémů. Lehké gelové složení krémů je vhodné na teplé měsíce, krémy na této bázi si proto raději nechte spíše na jaro a léto.  

Zimní denní krém s SPF 20 Solutions Winter

Připravte svou pleť na zimu! Solution Winter představuje ochranný denní krém pro zimní období. Díky mandlovému oleji a zelené kávy pomáhá chránit pleť proti poškození vlivem mrazu, větru i zrádného zimního sluníčka. Revitalizuje pleť a dodává jí zdravý jas.

Lumene Tónovací krém Arctic Aqua

Tónovací krém s lehkou texturou sjednocuje tón pleti a obnovuje její přirozenou krásu. Zanechává pokožku zdravě vypadající, jednotnou a bez lesku. Obnovuje optimální hladinu hydratace pokožky. Vhodný pro všechny typy pleti. K dostání ve dvou odstínech pro střední a světlou pleť. Díky své struktuře ideální na zimní péči.

Payot Krém pro extrémní klimatické podmínky –

 Cold Cream funguje jako zimní kabát, který si vaše pleť oblékne a je rázem chráněná proti podráždění způsobeným extrémními povětrnostními podmínkami (mráz, sníh a déšť). Pleťový krém je určen pro všechny typy pleti i pro velmi citlivou. Neobsahuje parabeny.
Kosmetické tipy na krémy vhodné do zimního počasí dodal internetovýo obchod Krasa.cz.

Klikněte pro zvětšení obrázků.
Payot_krem_pro_extremni_klimaticke_podminky_860Kc_zdroj_foto_KrasaCZ

 

 

 

 

Lumene_tonovaci_zimni_krem289Kc_KrasaCZ