Letošní jaro: květy, vůně a pestré barvy všude

Přidal  |  0 Komentáře

Očekávané paprsky slunce už brzy nechají rozkvést květy a oživí barvy. Nechte se inspirovat a udělejte si radost českým porcelánem Leander, vyráběným ručně s více než stoletou tradicí. Kolekce hýří pestrobarevnými motivy a přinese k vám domů jarní radost!

Leander_kolekce Mary Anne_2391 (5)

 

 

Až zavoní fialky…
Jakmile se dostaví první paprsky slunce, vykouknou nejdřív sněženky a pak se všude rozvoní i fialky, které signalizují, že jaro už je opravdu tady. Jemné kvítky mohou rozkvést i  na vašem stole v podobě porcelánu Leander.

 

 

 

Leander_kolekce Mary Anne_080H (5)

 

Pestrobarevné jaro

Vypravte se na farmářské trhy pro čerstvé švestky, meruňky nebo jablka a užívejte si svěží barvy jara. Oživte svůj domov ručně vyráběným českým porcelánem Leander zdobeným dekorem pestrobarevného ovoce.

 

 

Všechny produkty jsou dostupné v obchodě Leander, Michalská 18, Praha 1.
O společnosti
Rudolf Kämpf založil společnost roku 1907 v Loučkách na Karlovarsku. Výrobky se již tehdy vyznačovaly vysokou kvalitou díky surovinám, technologii a zpracování. Od roku 1918 porcelánka exportovala zhruba 85 % vyráběného zboží a roku 1992 se stává jedním z nejvýznamnějších hráčů na světovém trhu v oblasti dekorativního porcelánu. Od roku 2008 je díky kompletní technologické modernizaci nejlépe vybaveným podnikem v České republice. V současnosti produkuje prémiové výrobky značky Rudolf Kämpf a porcelán Leander pro mass market.