Festival mateřství a rodičovství

Přidal  |  0 Komentáře

„Všechno, co jste kdy chtěli vědět o mateřství a rodičovství, ale báli jste se zeptat,“ zodpoví návštěvníkům festivalu Evolution sestava expertů. Lékaři, pedagogové a další odborníci se zaměří na aktuální témata od bezplenkové metody, stále populárnějších lesních školek, přes správnou výživu, péči o dětské zoubky až po osobní rozvoj dětí.
Deti_evolutionUznávaný dietolog Petr Fořt v přednášce s výstižným názvem „Aby nám děti netloustly“ doporučí rodičům, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. Neocenitelné rady maminkám, které někdy tápou, co že to vlastně končí v jejich nákupních košících, poskytnou odborníci, kteří se zaměří na značení potravin a dalších výrobků. Lucie Harnošová se ve svých přednáškách zaměří mimo jiné na kontaktní rodičovství a poradí, jak formovat a rozvíjet silné vazby mezi rodiči a dětmi.  Dětská psycholožka Hana Krejsová se pro změnu bude věnovat tématu dětské psychoterapie.
Festival Evolution proběhne ve dnech 17. až 19. dubna 2015 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Akce zahrnuje již tradičně pětici veletrhů: Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Inspirace a Alternativa. Bohatý program nabídne bezpočet akcí vedených předními domácími i zahraničními odborníky, od přednášek a seminářů přes poradny a konzultace až po praktické ukázky a workshopy. Více informací na www.festivalevolution.cz .