Zažijte nový pocit hebkosti

Přidal  |  0 Komentáře

Dove Powder SoftDove nyní uvádí na trh nejnovější produkt z řady antiperspirantů nazvaný Dove Powder Soft. Už samotný název evokuje jemnost k pokožce, kterou ocení především náročnější spotřebitelky. Jemná pudrová vůně dodává pocit hebkosti. Vůni dominuje uklidňující kombinace čerstvých frézií a pivoněk ve spojení se smetanovým aroma jantaru, exotického santalového dřeva a bohatého pižma, jež dávají vzniknout jemné a hřejivé vůni.
Nový antiperspirant Dove Powder Soft pokračuje výjimečnou péčí o pokožku díky obsahu ¼ hydratačního krému. Kromě účinné ochrany proti pocení a efektivnímu boji proti nepříjemnému zápachu po celých 48 hodin zároveň pomáhá pečovat o pokožku podpaží. Antiperspirant Dove lze použít i krátce po holení – neobsahuje totiž alkohol. Pokožka se bude cítit přesně tak jemně a uvolněně, jak nový antiperspirant Dove Powder Soft voní!
„Antiperspirant Powder Soft nabízí při zachování tradičních hodnot značky Dove zákazníkům něco nového. Portfolio výrobků Dove jsme rozšířili o novinku s ještě jemnější charakteristikou a teplejšími tóny vůně pudru a čerstvých květin, vytvářející ty nejpříjemnější dojmy a zážitek hned u prvního použití,“ komentuje nový antiperspirant Dove Powder Soft Lucie Laštovičková, brand manažerka deodorantů značky Dove.