Dubnová DÁMA pro váš tablet a telefon je zde!

Přidal  |  0 Komentáře

Stáhněte si zdarma nové vydání magazínu DÁMA do vašeho tabletu či chytrého telefonu! Dubnové číslo přináší svěží témata a mnoho inspirace. Spolu s novým časopisem je tu i soutěž o pět designových hodinek Jane Kahn!

Časopis pro Váš iPhone nebo iPad stahujte zde.
Odkaz pro Android najdete zde.

Z dubnových témat vybíráme:

IMG_2237Jarní (pře)líčení
Dejte své pleti svěžest dubnového vánku a barvy rozkvetlých kytek… Máme pro vás tři looky, které stojí za vyzkoušení… Je jen na vás, jestli dáte přednost „opálenému“ líčení ve stylu Guerlain, nebo Vás okouzlí černá řasenka a rudá rtěnka, která je typická pro řadu  Toledo od M.A.C.  A je tu ještě třetí možnost: dívčí líčení v růžových tónech od vizážisty Lloyda Simmondse z Yves Saint Laurent… Čemu dáte přednost?

IMG_2222Boty, které si zamilujete…
Jsou pohodlné. Jsou sexy. Jsou kvalitní… Seznamte se s novými kolekcemi obuvi pro sezónu jaro-léto 2015! Těšte se na vtipné mokasíny, nápadité lodičky, a pohodlné baleríny. Které z nich budou Vaše?

IMG_2220Jamie Dornan: Proslavil ho sex!
Není to tak dávno, co hvězda erotického filmu Padesát odstínů šedi, hrál jen v nevýznamných seriálech a fotil spodní prádlo… Teď se o něm mluví, jako o nejkrásnějším muži planety a na každém kontinentu má tisíce fanynek. Jak Jamie Dornan prožíval svou životní roli? A co na jeho erotické scény říkala manželka Amelie Werner?

IMG_2230Milujeme retro!
Absolvujte malý výlet do minulosti! Pokud se vám líbí móda ve stylu 50. let, určitě vás potěší limitovaná edice šatů z bavlny, hedvábného voálu a šifonu, kterou tuto sezónu navrhla značka Lazy Eye.

IMG_2243Bydlete jako Skandinávci
Studené barvy. Jednoduchý design. Přírodní materiály. Sečteno a podtrženo: to je skandinávský styl. Pořiďte si ho i vy! Je praktický a váš domov provzdušní a zútulní…