Když se šperk potkává s uměním

Přidal  |  0 Komentáře

AMódní značka Cruciani zakládá svou tvorbu na tradici i prověřené kvalitě italské řemeslné výroby. Nezapomíná však ani na aktuální módní trendy, a proto se při vytváření části aktuální kolekce spojila s umělcem Maurem Perucchettim. Výsledkem je atraktivní edice Luxury Pop zahrnující stříbrné náramky a náhrdelníky, které propojují svět módních doplňků s uměním. Hlavní inspirací pro nepřehlédnutelné šperky se stalo Perucchettiho dílo s názvem „Born with a Silver Spoon“.
Mauro Perucchetti kombinuje ve své práci konceptuální umění, minimalismus i Pop Art. Pracuje s širokým spektrem nejrůznějších materiálů, jako je křišťál, chrom, zlato, ocel nebo pryskyřice. Prezentuje moderní umělecký přístup k palčivým problémům soudobé společnosti. EJeho dílo je působivé a srozumitelné, zároveň však nepůsobí banálně či křiklavě.
Součástí kolekce jsou čtyři varianty náramku s originálním přívěskem ve tvaru dudlíku. Vybrat si můžete přívěsek ze stříbra, pozlacený přívěsek v odstínu růžového zlata i žlutého zlata nebo dudlík pokrytý černým rhodiem. Náhrdelník ve dvou základních verzích zdobí přívěsek ze stříbra.

Kolekce Luxury Pop je v prodeji na http://www.crucianic.com  a ve všech buticích značek Cruciani a Cruciani C.