Soutěž o tyčinky MAXI NUTA

Přidal  |  0 Komentáře

Vyhrajte jednu z pěti krabiček tyčinek MAXI NUTA. Zodpovězte správně soutěžní otázku a zkuste štěstí! Každý z pěti boxů připravených do soutěže obsahuje 24 kusů tyčinek.

Zdraví, které chutná

Ořechy a oříšky jsou bohaté na vitaminy B a E, minerály (vápník, hořčík, fosfor a zinek), vlákninu a omega-3 mastné kyseliny. Díky tomu se považují za super potravinu s mimořádnými účinky na zdraví. Prospějí vaší nervové i srdeční soustavě a jsou dobré i na krásu: zlepší kvalitu vlasů, nehtů a pleti.
Pokud se vám s nimi nechce loupat nebo odsypávat ze sáčků, sáhněte po některé z tyčinek MAXI NUTA od českého výrobce RUPA. Obsahují vlašské ořechy, mandle, arašídy, nebo i méně tradiční druhy jako jsou kešu ořechy, pistácie či brazilské (para) ořechy. To vše je doplněno ovocem a medem. Pochutnáte si a ještě uděláte něco pro své zdraví!

MAXI NUTA Pistácie & mandleRUP001_RED_04_bag_Maxi-Pistacie-mandle_CMYK_300dpi (1)

Ořechová tyčinka s pistáciemi a českým medem, polomáčená v kakaové polevě.  Je vyrobena pouze z výběrových ořechů a z českého medu a je vhodná pro vegetariány.

RUP001_RED_05_bag_Maxi-Pistacie-brusinky_CMYK_300dpiMAXI NUTA Pistácie & brusinky

Tato ořechová tyčinka obsahuje pistácie, brusinky, český med a je polomáčená v jogurtové polevě. Také vhodná pro vegetariány.

 

Pravidla soutěže:

Vyberte odpověď na soutěžní otázku a zašlete ji spolu s vaší poštovní adresou na redaktorka@dama-online.cz. Ze zaslaných odpovědí bude vylosováno pět výherců. Odpovědi prosím zasílejte do 12. 6. do 12.00.

 

Soutěžní otázka:
V jaké polevě je polomáčená tyčinka MAXI NUTA Kešu & Ořechy?

A)     v kakaové polevě (správná odpověď)

B)     v jogurtové a kakaové polevě

C)     v jogurtové polevě