Soutěž o trendy šaty Steilmann!

Přidal  |  0 Komentáře

Soutez_Dama-onlineNa výběr máte ze čtyř modelů… Jste romantička? Určitě vás zaujmou dlouhé letní šaty v empírovém střihu s jemně nařaseným živůtkem za 3990 Kč. Pokud máte ráda exotiku a dobrodružství, určitě vám padne do oka úpletový model s potiskem džungle za 3990 Kč. Pro vyznavačky ženských křivek je volba jasná – květované šaty s tříčtvrtečním rukávem za 2990 Kč! Nebo že byste měla raději strohý minimalismus? Pak se určitě zamilujete do pouzdrových šatů z lehké viskózy a ozdobným páskem za 3990 Kč.
A jaká jsou pravidla hry? Odpovězte správně na otázku: Kolik obchodů má Steilmann v České a Slovenské republice? Nápovědu najdete na www.steilmann.cz a www.dama-online.cz. Správnou odpověď posílejte na redaktorka@dama-online.cz.

Pozor: Podmínkou účasti v soutěži je sdílet soutěž s přáteli a „lajkovat“ magazín DÁMA na facebooku. Soutěžit můžete do 3. července. Ze soutěžících vylosujeme jedno výherce, který získá voucher na jedny z uvedených šatů (dle výběru). Voucher můžete uplatit v kterémkoliv z obchodů Steilmann v ČR a SR.
Odkaz na soutěž na FB.