Dopřejte pleti kolagen

Přidal  |  0 Komentáře

Kolagen_serum_734kc_VivantisCZKolagen nám pomáhá, aby naše pleť vypadala déle krásně a mladě. Kolagen je vláknitá, ve vodě nerozpustná bílkovina, tvořící základ pojivových tkání. Tvoří také 70 % kůže, bohužel ale s přibýváním věkem ho naše tělo produkuje stále méně a méně a naše pleť tak více ochabuje. Kolagen se vyskytuje i v kostech a chrupavkách. Je dobré tedy si jej dopřát ve formě tablet, krémů, sér nebo kosmetických masek.

Kolagenová maska

Kolagenová obličejová maska se zlatem – Díky použití nejmodernější technologie, látky kondenzované v masce, ihned po přiložení na obličej vlivem tělesného tepla, pronikají do hloubky epidermu. Maska je pohodlná v použití, není lepkavá a dobře přiléhá k pleti. Reguluje vlhkost v pleti, vyživuje, vyhlazuje vrásky a rozjasňuje. Působí také relaxačně. Kolagenova_maska_99Kc_VivantisCZ

Kolagenové sérum

Pleťové sérum obsahující 90 % vysoce koncentrovaného roztoku kolagenu, dodává pleti dostatečnou pružnost. 90% roztoku mořského kolagenu nahradí nedostatek kolagenu ve vaší pokožce, který s přibývajícím věkem stoupá. Obohacený mořský kolagen je ideálním řešením pro stárnoucí vyčerpanou pleť, která je dennodenně vystavována škodlivým vnějším faktorům. Posiluje pružnost pokožky a hloubkově hydratuje.

Více informací na www.vivantis.cz.