Záříjová DÁMA pro váš tablet je tu!

Přidal  |  0 Komentáře

Právě vyšlo nové, zářijové číslo tabletového časopisu DÁMA! Stáhněte si jej zdarma do svého chytrého telefonu nebo smartfonu a mějte jej pořád s sebou. Na co se můžete těšit? Seznamte se s obsahem poslední DÁMY:

FOTO1Staňte se rebelkou!
A osvojte si styl modelky Gigi Hadid, která se stala tváří podzimní kolekce značky Topshop. Jak? Slaďte šaty (nebo áčkovou sukni) se sexy punčochami a koženými doplňky!

Baví mě dělat výjimečné věci!thumb_IMG_7165_1024 copy
Richard Rozbora je slovenský návrhář, kterého baví vymýšlet výjimečné šaty a doplňky! Čemu dává ve své tvorbě přednost? Co vzkazuje českým ženám? A jaké jsou jeho osobní tipy na zlepšení podzimního šatníku? Vše se dozvíte v rozhovoru pro naší rubriku Businessman. Bonus: Sledujte soutěž o luxusní šátek od Richarda Rozbora na Dama on-line a na Facebooku!

FOTO3Sexy milovnice šperků a krajek
Je krásná, sexy, chytrá a umí své půvaby zúročit. Řeč je o burleskní tanečnici Ditě von Teese, která se stala jedním z hostů přehlídky exkluzivní linie Haute Couture – Tajná zahrada, od italského klenotníka Prasquale Bruniho. Také si říkáte, co je na této černovlásce z amerického města Rochester tak podmanivě zajímavého?

Vaše home-officethumb_IMG_7180_1024 copy
Pracujete z domova? Pak určitě toužíte mít v bytě malou útulnou pracovnu, kde se budete cítit dobře a své povinnosti zvládnete s přehledem. Máme pro vás tipy, jak si ji zařídíte!

FOTO5Podzimní look!
Zdůrazněte svůj půvab pomocí make-upu a šťavnatých barev! Inspirujte se nádhernou paletou odstínů, kterou právě uvádí kosmetické značky. Tady jsou tři z nich…

)
)