Inovace pro mastnou pleť se sklonem k akné

Přidal  |  0 Komentáře

effaclar-k-texturaVýznamný průlom v dermatologii: mastná pleť se sklonem k nedokonalostem prochází oxidací pod vlivem každodenních agresorů, jako jsou částečky znečištění, prach, UV záření atd. Tento fenomén startuje řetězové reakce, jež mohou vést ke vzniku nových nedokonalostí pleti. La Roche-Posay nyní nabízí inovativní řešení.

Kvalita pleti ovlivňuje kvalitu života

Lokalizované nepravidelnosti na povrchu pleti, pupínky nebo černé tečky ubírají pleti na kráse a komfortu. Zároveň mají vliv i na pocity žen ve věku, kdy je již akné považováno za nepřijatelné. Tytoeffaclar-k-30ml-1 nedokonalosti jsou v přímém rozporu s dnešní honbou žen za „kvalitou pleti“ – hladkou, čistou a zářivou pletí.
Pro 56 % jedinců trpících v dospělosti akné zůstávají problémy s pletí hlavním důvodem nespokojenosti s vlastním tělem. Dokonce daleko více než problémy s jejich váhou.
Laboratoře La Roche-Posay poprvé využily kombinaci látek s antioxidačním účinkem (VITAMIN E a KARNOSIN) s látkou AIRLICIUM TM (vyvinutou NASA), která je složena z 99% ze vzduchu a absorbuje 100násobek své váhy. Výsledek: antioxidační péče, která působí proti mazu po dobu 8h. Pleť je obnovená, vyhlazená, zbavená opakujících se černých teček. Póry jsou méně viditelné; dalším efektem je dlouhodobé a viditelné zmatnění pleti.